Hakan Yılmaz Çebi’nin hayatı ve çalışmaları

Hakan Yılmaz Çebi 1968 yılında Zonguldak’ta doğdu. İlk okulda birçok mistik olaya şahitlik etti. Üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Halk Bilimi Bölümü’nde tamamladı. Üniversitenin ikinci yılında Zaman Gazetesi’nin Ankara’daki merkezinde özel haberci olarak göreve başladı. İHA, TGRT, Vakit Gazetesi, Sağduyu, Ortadoğu gibi basın – yayın kuruluşlarında özel haberci ve yardımcı yönetmen gibi sıfatlarla çalıştı. Çalışmalarına “Hazır Kıta” isimli program ile devam etti.

Üniversite tahsilini Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Halk Bilimi Bölümünden mezun olarak tamamlayan Çebi, daha üniversite tahsilinin ikinci sınıfında Zaman Gazetesi’nin Ankara’daki merkezinde özel haberci olarak göreve başladı milli ve küresel sistemi sorgulayan stratejik içerikli haber, yazıdizisi, röportajlarıyla dikkat çekti. İhlas Haber Ajansı- TGRT, Vakit Gazetesi, Ayyıldız, Sağduyu, Ortadoğu gibi basın yayın kuruluşlarında özel haberci, haber müdürü, yardımcı yönetmen, köşe yazarı gibi vasıflarıyla yaptığı çalışmalarını; 133 bölüm süren ve HAZIR KITA AKADEMİSİ olarak anılan “HAZIR KITA”programıyla taçlandırdı. Fikirlerini Topluma Aydınlatma Hareketi (TA-HA) çatısı altında katıldığı tv, radyo ve konferanslar vasıtasıyla da kamuoyuyla paylaşan Çebi’nin eserlerinden bazıları şöyle sıralanmaktadır:

Seminer Konuları

“Halk Bilimci” Kimliği ile;

– İnsan ve Metafizik: Rüyalar, telepati, telekinezi gibi konular işlenmiştir. Aynı zamanda “ Metafizik İstihbarat” isimli kitap referans olarak verilebilir.

– İnsan ve Toplum: Geçmiş uygarlıklardan günümüze toplumların yapısı, değişimleri, sağlıklı bir toplum oluşumunun incelenmesi gibi konular işlenmiştir. “Yüzyılların Sırları” isimli kitap referans olarak verilebilir.

– Gizli İlimler – Okültizm: Büyüler, tılsımlar, zihin kontrol operasyonları ve bunları toplumları dönüştürmede kullanan akımlar işlenmiştir

(ARAŞTIRMACI)GAZETECİ- YAZAR OLARAK:

– TÜRKİYE’DE PETROL MESELESİ – YERALTI KAYNAKLARIMIZ ÜZERİNDEN SÜREN BAĞIMSIZLIK MÜCADELEMİZ: Bu konuda “Türkiye’de Petrol Kime Saklanıyor”, “Para-Petrol Son Perde” kitaplarımızı referans olarak verebiliriz.

– MASONLUK- İLLUMİNATİ küresel emperyalizmin kullandığı YERALTI VE YER ÜSTÜ AÇIK KAPALI GİZLİ YAPILANMALAR…

– HALK BİLİMİ VE KÜLTÜR HAYATIMIZ AÇISINDAN DİN SOSYOLOJİSİ…

– TERÖR- ASİMETRİK TERÖR ÜZERİNDEN DEVLETLER ARASI “ULUS ÖTESİ” OPERASYONLAR: ABD-İSRAİL- İNGİLTERE VB. (Dünya’yı fiziki-sosyal-etnik-kültürel-ahlaki-ekonomik vb. şekillendirme de hedefe- projeye konulan ülkeleri taşeron örgütlerle nasıl şekillendiriyorlar. STK’lar üzerinden açık ve örtülü çalışmalar…)

Hakan Yılmaz Çebi’nın kitapları

Hakan Yılmaz Çebi’ nin Videoları

Hakan Yılmaz Çebi Kral ve ben
Kral ve Ben 40. Bölüm Dünyanın gizli güçleri ve ilahi örtülü savaş?
Hakan Yılmaz Çebi Kayıtdışı
Ertan Özyiğit, Beyza Hakan, Hakan Yılmaz Çebi ile Kayıtdışı 29.Bölüm 11.08.2018